Skoro już tu jesteś - poświęć nam trochę czasu!

 

Na naszej stronie znajdziesz oferty różnych wyjazdów i imprez dla osób indywidualnych, rodzin jak i całych grup takich jak klasy, firmy, stowarzyszenia czy pasjonaci!

 

Zapraszamy również do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych oraz konkursach.

 

 
 

Stowarzyszenie Aktywnego Wypoczynku i Rekreacji SAWIR w ramach prowadzonej działalności statutowej serdecznie zaprasza do współpracy w zakresie współorganizacji:

 

 PIELGRZYMEK

WYJAZDÓW O CHARAKTERZE RELIGIJNYM

 

Jest to działalność niezarobkowa a więc ceny naszych wyjazdów są  bardzo atrakcyjne.  Wspomagamy w ten sposób parafie oraz inne  stowarzyszenia o charakterze religijnym.

 

OFERTA PONIŻEJ

 

PIELGRZYMKA WŁOCHY 7 DNI / 5 NOCLEGÓW

Zapraszamy na Pielgrzymkę do Włoch! Bazylika Św. Marka w Wenecji, Bazylika Św. Franciszka w Asyżu oraz Bazylika Św. Piotra w Watykanie to tylko kilka miejsc które nawiedzą Pielgrzymi.

PIELGRZYMKA WŁOCHY 7 DNI / 6 NOCLEGÓW

Zapraszamy na pielgrzymkowy szlak po najważniejszych włoskich Świątyniach w Watykanie, Rzymie, Asyżu i Wenecji! Nawiedzimy Bazylikę Św. Piotra, spotkamy się z Ojcem Świętym o ile termin pozwoli i będziemy modlić się przy Grobie Św. Jana Pawła II. Pielgrzymka bez nocnych przejazdów!

PIELGRZYMKA LA SALETTE - LOURDES 7 DNI / 5 NOCLEGÓW

Zapraszamy na pielgrzymowanie do Sanktuariów Maryjnych na południu Francji! Nawiedzimy: La Salette oraz święte Lourdes - miejsce objawień Maryi, która ukazała się małej Bernadecie.

PIELGRZYMKA ŚWIĘTE WŁOCHY 9 DNI / 8 NOCLEGÓW

Wystarczy tylko wymienić: Rzym, Watykan, Wenecja, Asyż, Padwa, San Giovani Rotondo, Lanciano, Manopello i inne święte miejsca! Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy na trasie tak wielu Sanktuariów!

PIELGRZYMKA LOURDES - FATIMA 10 DNI / 9 NOCLEGÓW

Zapraszamy na pielgrzymkę która wiedzie do dwóch najważniejszych Sanktuariów maryjnych w Europie: Lourdes oraz Fatimy!

PIELGRZYMKA LOURDES-FATIMA-BARCELONA-BAWARIA

Zapraszamy na dwutygodniową Pielgrzymkę połączoną z krótkim odpoczynkiem nad brzegiem Morza Śródziemnego na najsłynniejszej plaży w Katalonii czyli Costa Brava.

PIELGRZYMKA DOLNY ŚLĄSK

Zapraszamy do polskich Sanktuariów! W programie: Wambierzyce, Trzebnica, Legnica, Maria Śnieżna Igliczna, Bardo i wiele innych! W trakcie Pielgrzymki również pospacerujemy po Górach Stołowych w słynnych Błędnych Skałach!

PIELGRZYMKA CZĘSTOCHOWA-JASNA GÓRA 1 DZIEŃ

Zapraszamy do udziału w jednodniowej Pielgrzymce do największego polskiego Sanktuarium Maryjnego na Jasnej Górze w Częstochowie!

PIELGRZYMKA LITWA

Zapraszamy na Pielgrzymkę, która pozwoli wiernym nawiedzić ważne dla naszego narodu Sanktuaria na Litwie i w Polsce w rejonie Augustowa!

                                            

 

 

INFORMATOR PIELGRZYMKI

 

                 POBIERZ TUTAJ    
 
 
 
 
 
 
Wystarczy tylko skontaktować się z nami!
Chętnie dostosujemy koszty do  indywidualnych potrzeb i ustaleń!
Przygotujemy również specjalny lub autorski program dla Was!  
 
 
 

Aktualności