Skoro już tu jesteś - poświęć nam trochę czasu!

 

Na naszej stronie znajdziesz oferty różnych wyjazdów i imprez dla osób indywidualnych, rodzin jak i całych grup takich jak klasy, firmy, stowarzyszenia czy pasjonaci!

 

Zapraszamy również do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych oraz konkursach.

 

DOLNY ŚLĄSK 5 DNI / 4 NOCLEGI

 

Dzień 1                                                                       
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 05.00. Przejazd na Legnickie Pola, miejsce gdzie rozegrała się słynna bitwa w 1241 r., w trakcie której śmierć poniósł Henryk II Pobożny, Nawiedzenie pobenedyktyńskiego zespołu klasztornego. Przejazd do miejscowości Książ pod Wałbrzychem, zwiedzanie zamku Książ, trzeciego co do wielkości zamku w Polsce. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie, obiadokolacja. Odpoczynek.

        
Dzień 2                                                      
Śniadanie. Wizyta w Kaplicy Czaszek w Czermnej, nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie, spacer do cudownego źródełka, na trasie kalwarii. Przejazd do Kłodzka, nawiedzenie klasztoru Franciszkanów, kościoła Matki Boskiej Różańcowej, późnogotyckiego kościoła WNMP. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, odpoczynek.  

 

Dzień 3

Śniadanie. Spacer w Góral Stołowych, trasa Błędne Skały, przejazd do Wambierzyc, „Dolnośląskiej Jerozolimy”, wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodziny, spacer po Kalwarii, pokaz ruchomej szopki. Wizyta w Polanicy Zdrój, spacer po parku, wizyta w pijalni wód, czas wolny. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, odpoczynek. 

 

Dzień 4                                                                                                                                     
Śniadanie. Nawiedzenie Sanktuarium Maria Śnieżna, pod szczytem Góry Iglicznej,  Międzygórze: Ogród Bajek, Wodospad Wilczki. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja. Odpoczynek.

 

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu, Przejazd do Świdnicy, zwiedzanie Kościoła Pokoju, który znajduje się na listach UNESCO. Nawiedzenie Sanktuarium w Trzebnicy. Zwiedzanie Bazyliki  Św. Jadwigi, jest to najstarsze sanktuarium na Śląsku, i nekropolia Piastów Śląskich,  zakończenie pielgrzymki, powrót na miejsce zbiórki w godzinach wieczornych.     


Zapewniamy:
• przejazd  autokarem (dvd, Klima, barek, wc, rozsuwane siedzenia),                 
•opiekę pilota-przewodnika i miejscowych przewodników,                                               
•ubezpieczenie NW i KL,
•4 noclegi w Hotelu / Pensjonacie **, pokoje 2-osobowe z TV i łazienkami,
•wyżywienie wg programu,
•opłaty drogowe, parkingowe



CENA :    


28-38 osób płacących: 899 zł / osoba


powyżej 39 osób płacących: 825 zł / osoba


Wstępy płatne dodatkowo: około 60-70 zł / osoba!






Aktualności